Kadra zarządzająca

Koordynator projektu
Zbigniew Kąkol <kakol@agh.edu.pl>
Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej
A-0, pok.102, tel. 617-20-06

Koordynator finansowy projektu
Anna Główniak <aglown@agh.edu.pl>
Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska
A-0, pok. 214, tel. 617-32-54

Koordynator zadania
Marzenna Chwastek <marzena@geol.agh.edu.pl>
Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska
A-0, pok. 130a, tel. 617-45-43

Koordynator zadania
Adam Postawa <postawa@agh.edu.pl>
Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska
A-0, pok. 035, tel. 617-23-98

Koordynator zadania
Marian Mazur <mmazur@agh.edu.pl>
Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska
C-4, pok. 16a, tel. 617-22-68

Koordynator zadania
Jan Winzer <winzer@agh.edu.pl>
Wydział Górnictwa i Geoinżynierii
A-4, pok. 126, tel. 617-37-51

Specjalista finansowy zadania
Maria Gołębiowska <mgoleb@geol.agh.edu.pl>
Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska
A-0, pok. 216, tel. 617-32-39

Specjalista finansowy zadania
Ewa Firlit <efirlit@agh.edu.pl>
Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska
A-0, pok. 215, tel. 617-32-42

Specjalista finansowy zadania
Monika Woźniczka <monika.wozniczka@agh.edu.pl>
Wydział Górnictwa i Geoinżynierii
A-4, pok. 7

Specjalista finansowy zadania
Zdzisław Sobczyk <zsobczyk@agh.edu.pl>
Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska
C-4, pok. 114, tel. 617-22-68

Specjalista ds. administracyjnych zadania
Renata Nagwizda <rnagwizda@geol.agh.edu.pl>
Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska
A-0, pok. 17, tel. 617-50-35

Specjalista ds. administracyjnych zadania
Ewelina Ziętara <ezietara@geol.agh.edu.pl>
Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska
A-0, pok. 17, tel. 617-46-03

Specjalista ds. administracyjnych zadania
Małgorzata Pawul <pawul@agh.edu.pl>
Wydział Górnictwa i Geoinżynierii
A-1, pok. 24, tel. 617-41-21

Specjalista ds. administracyjnych zadania
Teresa Jędrzejek-Łucka <tjedrzejek@interia.pl>
Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska
C-4, pok. 114, tel. 617-22-68

Specjalista ds. zamówień publicznych
Grzegorz Górak <Grzegorz.Gorak@agh.edu.pl>
Dział Zamówień Publicznych
C-2, pok. 117, tel. 617-48-82

Specjalista ds. promocji i monitoringu
Joanna Rams-Pietraszewska <jrams@geolog.geol.agh.edu.pl>
Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska
A-0, pok. 215, tel. 617-50-70

Administrator strony WWW projektu
Arkadiusz Śnieżek <sniezek@agh.edu.pl>
osFlake (www.sniezek.eu)
biuro@sniezek.eu