Spotkanie informacyjne dla studentów II stopnia na kierunku Ochrona Środowiska dotyczące form wsparcia w ramach realizacji projektu „Inżynieria i Ochrona Środowiska – kierunki zamawiane na AGH”

Zapraszamy Państwa na krótkie spotkanie informacyjne dla studentów II stopnia kierunku Ochrony Środowiska.

Spotkanie będzie dotyczyło projektu realizowanego na naszym Wydziale „Inżynieria i Ochrona Środowiska – kierunku zamawiane na AGH”.

Zostaną Państwu przestawione szczegóły dotyczące form wsparcia przewidziane do realizacji dla Państwa kierunku w semestrze letnim roku akad. 2013/2014 m.in.:

• specjalistyczny kurs języka angielskiego
  • szkolenie audytora wewnętrznego Systemu Zarządzania Środowiskiem z certyfikatem
  • staże płatne w firmach związanych z Ochroną Środowiska
  • 5 – dniowe praktyki nie objęte programem studiów (zajęcia terenowe)
  • wykłady zamawiane prowadzone przez specjalistów z dziedziny Ochrony Środowiska
  • stypendia

Spotkanie odbędzie się w dniu 13 marca 2014 r. (czwartek)
o godz. 15.00 w sali 213 bud. A0.

Gorąco zapraszamy!