Nabór pracowników naukowo-dydaktycznych do prowadzenia wykładów dla studentów studiów I stopnia kierunku Inżynieria Środowiska

Realizując projekt „Inżynieria i Ochrona Środowiska na AGH – kierunki zamawiane” Dziekan Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii ogłasza:

Nabór

pracowników naukowo-dydaktycznych
do prowadzenia wykładów dla studentów studiów I stopnia
kierunku Inżynieria Środowiska

Tematyka wykładów: Podziemne składowanie odpadów

Program wykładów (5h):

1. Podstawy prawne – ustawowe podziemnego składowania odpadów.
  2. Rozporządzenia wykonawcze regulujące podziemne składowanie odpadów.
  3. Wybrane przykłady podziemnego składowania odpadów w Polsce i na świecie.

Termin wykładów: maj – czerwiec 2012

Wymagania:

1. Kandydat na wykładowcę powinien:
    a)     Posiadać stopień co najmniej doktora,
    b)     Posiadać wiedzę potrzebną do przeprowadzenia wykładów według przedstawionego wyżej programu
    c)     Posiadać dorobek naukowy w zakresie zagadnień związanych z podziemnym składowaniem odpadów
    d)     Posiadać doświadczenie w prowadzeniu wykładów w zakresie tematyki podziemnego składowania odpadów
  1. Wymagania formalne:

Kandydat winien złożyć do Dziekana Wydziału (pawilon A-4, parter, pokój nr 30) wniosek wraz z CV, dokumentem potwierdzającym nadanie stopnia naukowego, wykazem publikacji oraz proponowaną stawkę wynagrodzenia.

1. Terminy procedury kwalifikacyjnej:
    a)     Termin składania wniosków: – 06 kwiecień 2012 r.
    b)     Termin ogłoszenia wyników naboru: – 13 kwiecień 2012 r.
  2. Wyłonienie wykładowcy odbędzie się na podstawie zgłoszonych ofert.

Podstawowymi kryteriami oceny jest wykształcenie i doświadczenie kandydata w prowadzeniu wykładów w zakresie tematyki podziemnego składowania odpadów oraz zaproponowana przez kandydata stawka wynagrodzenia za prowadzenie wykładów.

Dodatkowych informacji udziela dr inż. Waldemar Kępys (tel. 12-617-40-18; e-mail: kepys@agh.edu.pl).

Prof. dr hab. inż. Piotr Czaja
Dziekan Wydziału Górnictwa I Geoinżynierii